Ankestre Mutfak Trendleri

Ankastre Mutfak Trendleri

Ankastre mutfak modelleri, mutfağında derli toplu bir görüntü isteyenler için biçilmiş kaftandır. Mutfağınızda modern ve kullanışlı bir tasarım oluşturmak için ankastre mutfak seti kullanabilirsiniz.

Ankastre Mutfak Modelleri İçin Harika Fikirler

Son yıllarda ankastre mutfak modelleri oldukça gelişti ve değişti. Günümüzde kahve makinası bile ankastreye gömülebiliyor. Bu da mutfağında geniş alan isteyen ve kullanışlı bir mutfağa sahip olmak isteyenler için uygun olacaktır.

1. Küçük Mutfaklar İçin Ankastre

Ankastrelerin sadece büyük mutfaklara uygun olduğunu ve büyük mutfaklarda hoş duracağını düşünüyorsanız yanıldığınızı söyleyebiliriz. Aksine kullanışlı bir mutfak için ankastre uygun bir seçenektir. Mutfağınıza uyumlu bir ankastre takımıyla şık bir tasarım da yapabilirsiniz.

 

2. Bordo Ankastre Mutfak Seti

Geniş ve ferah bir mutfağınız varsa ve mutfağınızın geri kalanına açık renkler hakimse bordo bir ankastre seti yaptırabilirsiniz. Düz bir ankastre tasarımındansa biraz daha dekoratif bir tasarım istiyorsanız bu görselde olduğu gibi kavisli bir ankastre seti tercih edebilirsiniz.

3. Kırmızı-Siyah Ankastre Mutfak Seti

Ankastrelerde sadece tek renk kullanılmıyor. Aynı anda iki hatta daha fazla renk de kullanabilirsiniz. Birbiriyle uyumlu renkler kullanırsanız daha şık bir tasarım oluşturabilirsiniz. Kırmızı ve siyah renkler birbiriyle oldukça uyumlu olacaktır.

4. Ahşap Ankastre Mutfak Modelleri

Ankastrelerde ahşap renklere çok fazla rastlamamış olabilirsiniz ancak bu renkler modern mutfaklar için uygun olacaktır. Özellikle açık ahşap renkleriyle mutfağınız daha aydınlık görünecektir.

6. Desenli Ankastre Mutfak Modelleri

Ankastrelerde desen pek fazla görülen birşey değil ama doğru mutfakta doğru desenler kullanıldığı zaman ortaya çıkan sonuç çok güzel oluyor. Bu görseldeki desenler abartısız ve şık görünüyor. Desen olarak ve renk olarak kendi zevkinize göre modeller inceleyebilirsiniz.

Sohbet Başlat